Bestuursgegevens

Functie Naam maand/jaar van aftreden

Voorzitter 

 Sjaak de Bruijn  november 2023 (einde 1e termijn)

Penningmeester

Julius Geukers april 2022 (einde 1e termijn)

Secretaris

Gianni Soekdew april 2022 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Strandveiligheid

Shane Stam november 2021 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Verenigingsleven

Robin Stuip november 2021 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Opleidingen

Dave Tettero april 2022 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Communicatie

Arco van Kleef april 2022 (einde 1e termijn)

  Laatste aanpassing gedaan op 13 februari 2021

Downloads